Liverpul ponovo odbio da izgubi, "crveni" u finišu do preokreta

Fudbaleri Liverpula savladali su kao gosti ekipu Vulverhemptona sa 3:1 u meču petog kola Premijer lige

Drugi meč zaredom u Premijer ligi, Liverpul je dobio nakon preokreta.

Delovalo je da će izabranici Jirgena Klopa biti poraženi u Vulverhemptonu, ali su "crveni" kaznili promašaje Vulvsa i na kraju došli do pobede.

Golom Hvanga, domaćin je poveo u sedmom minutu susreta.

Mogli su momci Gerija O'Nila do drugog gola u nekoliko navrata, ali je nedostajalo koncentracije i sreće u završnici.

Liverpul je u drugom poluvremenu sa tri gola preokrenuo rezultat u svoju korist.

U 55. minutu je nakon velike gužve, Gakpo uspeo da prosledi loptu u mrežu za izjednačenje.

Sam finiš meča doneo je još dva gola gostiju.

Prvo je Robertson u 85. minutu kompletirao preokret, da bi u prvom minutu nadoknade, Eliot postavio konačnih 1:3.

Kod sva tri gola Liverpula, asistent je bio Mo Salah.

"Crveni" su došli do četvrte pobede i 13. boda u pet odigranih mečeva i, bar na kratko, liderske pozicije na tabeli Premijer lige.

Vulvsi beleže četvrti poraz i sa tri boda zauzimaju 15. mesto.