Belingem u nadoknadi doneo Realu pobedu, Galatasaraj za dva minuta do remija

Fudbaleri Real Madrida savladali su na svom terenu ekipu Union Berlina 1:0, golom u 94. minutu susreta grupne faze Lige šampiona

Delovalo je da će "los blankosi" ostati kratki i bez tri boda u prvom meču u novoj sezoni Lige šampiona.

Ipak, ponovo je u spas došao Džud Belingem, koji je u 94. minutu postigao pobedonosni pogodak.

Real je pokušavao na razne načine da slomi otpor gostiju, koji su se požrtvovano branili.

Kada je delovalo da nemaju baš mnogo sreće, pošto su pogađali prečke i stative, fudbaleri Reala se nisu predavali.

U jednom od poslednjih napada na meču, lopta je nakon centaršuta Modrića, pogodila nekoliko igrača u šesnaestercu gostiju, nekako stigla do Belingema, koji je prosleđuje u mrežu i donosi pobedu Realu.

U utakmici koja se odigrala u istom terminu, Galatasaraj i Kopenhagen odigralu su nerešeno 2:2.

Gosti iz Danske vodili su golovima Elijanusija u 35. i Gonkalveša u 58. minutu.

Jedan od ključnih trenutaka u utakmici desio se u 73. minutu, kada je Dželert dobio drugi žuti, odnosno crveni karton.

U samom finišu meča, turska ekipa postigla je dva gola i izborila remi.

Samo dva minuta razmaka bilo je između pogodaka Boija u 86. i Tetea u 88. minutu, pa je tako Galatasaraj izbegao poraz na domaćem terenu.