Proslavljeni fudbaleri nisu se proslavili izgovarajući ime Crvene zvezde

Zvezde američkog sportskog programa zvanog "Si-Bi-Es sports Golazo", dobrano su se namučili kako bi izgovorili ime srpskog fudbalskog kluba Crvene zvezde

Popularni šou program namenjen Ligi šampiona, kao i uvek imao je segment zabavnog karaktera.

Tako su ovoga puta Tijeri Anri, Majka Ričards i Džejmi Karager, pokušali da pravilno izgovore ime Crvene zvezde.

Nekadašnji legendarni francuski napadač Anri, dokazao je da je vrsni poliglota, pošto je jedini uspeo da približno izgovori ime srpskog kluba na pravi način.

Sa druge strane, Britanci Karager i Ričards se nisu baš najbolje snašli.

Srpski klub se direktno kao šampion zemlje, plasirao u grupnu fazu elitnog fudbalskog takmičenja.

U prvoj utakmici u novoj sezoni u Ligi šampiona, crveno-beli su se u veoma solidnom izdanju pokazali protiv Mančester sitija.

Tim iz Ljutice Bogdana vodio je na poluvremenu 0:1, golom Bukarija, ali je aktuelni šampion Evrope uspeo u drugih 45 minuta da preokrene, golovima Alvareza i Rodrija.

Zvezda naredni meč u Ligi šampiona igra protiv ekipe Jang Bojsa u Beogradu, 3. oktobra.