Bajern "sedmicom" demolirao Bohum - Mašović gledao Kejnov het-trik

Šampion Nemačke je pokazao sav kvalitet na "Alijanc areni"
Bajern "sedmicom" demolirao Bohum - Mašović gledao Kejnov het-trikGetty © Alexander Hassenstein / Staff

Fudbaleri Bajerna upisali su ubedljivu pobedu protiv Bohuma, pošto su ih u petom kolu Bundeslige savladali 7:0.

Najbolji pojedinac na meču bio je Hari Kejn. Engleski golgeter je postigao het-trik, a uz to je imao i dve asistencije za svoje saigrače.

Bajern je poveo već u 4. minutu preko Šupo Motanga, a posle prvog gola Kejna, do poluvremena su se u strelce upisali i Matijs de Liht i Liroj Sane. Kejn je dodao dva pogotka u drugom poluvremenu, a strelac je bio i Matis Tel.

Svih 90 minuta u redovima Bohuma odigrao je Erhan Mašović, ali reprezentativac Srbije u odbrani gostujućeg tima nije odigrao meč za pamćenje.