Mitrović voli kad mu Nejmar "pakuje" - novi gol Srbina, nova pobeda

Najbolji strelac u istoriji reprezentacije Srbije nastavlja da trese mreže i u Aziji
Mitrović voli kad mu Nejmar "pakuje" - novi gol Srbina, nova pobeda© Twitter / screenshot / @SPL_EN

Fudbaleri El Hilala savladali su El Šabab 2:0 u utakmici 8. kola saudijske Pro lige, a važnu ulogu na tom susretu imao je reprezentativac Srbije Aleksandar Mitrović.

Golgeter iz Smedereva je bio strelac drugog pogotka na meču, pošto je u 78. minutu uspeo da se snađe nakon asistencije Nejmara.

Brazilski superstar je prvobitno pri rezultatu 0:0 propustio priliku da bude strelac iz penala, ali je potom bio asistent Kaliduu Kulibaliju za vođstvo El Hilala.

Domaći tim je do drugog pogotka stigao kada je Nejmar u izglednoj situaciji uspeo da proigra Mitrovića - ovaj iz prvog pokušaja nije uspeo da zatrese mrežu, ali jeste iz drugog, za veliko slavlje El Hilalovih navijača.

Na ovom susretu je svih 90 minuta odigrao i drugi reprezentativac Srbije, Sergej Milinković-Savić. Nakon ove pobede, El Hilal je prvi na tabeli šampionata Saudijske Arabije sa 20 bodova, bodom više od El Itihada i El Tavouna.