Čukarički posle Zvezde nastavio da pobeđuje - Subotica lako osvojena

Igrači Igora Matića stigli su do novog trijumfa u domaćem prvenstvu
Čukarički posle Zvezde nastavio da pobeđuje - Subotica lako osvojena© Dusan Milenkovic/ATAImages

Fudbaleri Čukaričkog upisali su i drugu uzastopnu pobedu u Superligi Srbije, pošto su nakon iznenađujućeg trijumfa nad Crvenom zvezdom pre dve sedmice, sada bili bolji i od Spartaka.

"Brđani" su slavili u Subotici 3:0 i tako se popeli na četvrtu poziciju na tabeli domaćeg šampionata.

Čukarički je poveo već u 13. minutu preko Luke Adžića, a on je bio i asistent za drugi pogodak, u 24. minutu - tada je mrežu zatresao Igor Miladinović.

U drugom poluvremenu je Spartak ostao sa 10 igrača pošto je Dejan Kerkez zaradio crveni karton u 72. minutu, da bi Đorđe Ivanović samo pet minuta kasnije svojim pogotkom postavio konačan rezultat.

Čukarički sada ima 15 bodova nakon osam odigranih utakmica, dok je Spartak na osmoj poziciji sa 12 bodova iz devet mečeva.