Zvezdina deca pobedila Jang Bojs - Mijatović potvrdio najbolju uvertiru za seniore

Omladinci Crvene zvezde upisali su prvu pobedu u novoj sezoni Lige šampiona, pošto su na stadionu Voždovca u drugom kolu grupne faze savladali Jang Bojs - 2:1

U uvertiri pred utakmicu seniorskih timova, ekipa Nenada Milijaša je sa dva pogotka u završnici susreta uspela da osvoji prve bodove u ovogodišnjem izdanju Lige šampiona za mlade timove.

Zvezda je u 74. minutu povela nakon odlične timske akcije, koju je pogotkom krunisao Novak Gojkov. Tačno 13 minuta kasnije, crveno-beli su duplirali prednost, a tada je strelac bio talentovani napadač Jovan Mijatović.

Jang Bojs je u 90. minutu preko Uga Pare uspeo da samo ublaži poraz, ne i da nagovesti dramatičniju završnicu susreta.

Pre tri sedmice, Zvezda je izgubila 5:2 od Mančester sitija, tako da je ovim trijumfom uspela da se ponovo uključi u borbu za prolaz u narednu fazu.

Mančester siti i Lajpcig su prethodno remizirali 1:1, tako da Zvezda sada zaostaje po bod za tim ekipama, dok je Jang Bojs i dalje bez ijednog boda.