Partizan čuva vrh tabele - Natho dao gol, pa ga obuzele emocije zbog Izraela

Crno-beli sada imaju skor od osam pobeda i jednog remija u devet superligaških utakmica
Partizan čuva vrh tabele - Natho dao gol, pa ga obuzele emocije zbog Izraela© FK Partizan / Miroslav Todorović

Fudbaleri Partizana pobedili su Mladost iz Lučana 2:0 u utakmici 11. kola Superlige Srbije, čime su osigurali lepu prednost na vrhu tabele uoči reprezentativne pauze.

Ekipa Igora Duljaja slavila je golova Bibarsa Natha iz penala u 57. minutu i Gajasa Zahida u 70. minutu.

Partizan je poveo kada je Izraelac zatresao mrežu sa 11 metara, a taj trenutak bio je naročito neobičan za njega. Natho je bio obuzet emocijama kada je čitava ekipa prišla da ga podrži u danu kada je počeo oružani sukob u njegovoj zemlji.

Zahid je na 20 minuta do kraja rešio pitanje pobednika za osmu pobedu crno-belih u devetom meču, čime su stigli do 25 bodova.

Partizan je prvi na tabeli sa pet bodova više od TSC-a i čak sedam više od Crvene zvezde, ali obe ekipe tek očekuju njihove utakmice u nedelju.