Partizan gubio na poluvremenu, pa "razneo" Cibonu 29 razlike

Igrači Željka Obradovića kao da su se u drugih 20 minuta naljutili i rešili da pokažu svoje pravo lice
Partizan gubio na poluvremenu, pa "razneo" Cibonu 29 razlike© ABA League j.t.d./Dragana Stjepanovic

Košarkaši Partizana savladali su Cibonu 96:67 u utakmici 3. kola ABA lige, i to nakon što su imali rezultatski zaostatak posle prvog poluvremena.

Puleni Željka Obradovića su u nastavku meča prikazali daleko ozbiljniju igru sa kojom Zagrepčani nisu mogli da se nose, pa su stigli i do treće pobede u sezoni.

Partizan je prvu četvrtinu izgubio rezultatom 25:16, kada su gosti igrali inspirisano, a na poluvremenu su imali šest poena prednosti. No, u nastavku su crno-beli prikazali svoje pravo lice.

Treća i četvrta četvrtina pripali su im ukupnim rezultatom 60:25, pa je i Zagrepčanima bilo jasno da su ipak daleko od pobede.

Najbolji u Partizanu bili su Džejms Naneli sa 17 poena, Balša Koprivica sa 15 i Danilo Anđušić sa 14. U timu Cibone su se istakli Aleksandar Aranitović sa 21 i Jakov Mustapić sa 17 poena.