Kup Srbije: Zvezda pregazila Trajal, TSC ispao od Smedereva

Fudbaleri Crvene zvezde i Smedereva plasirali su se u osminu finala Kupa Srbije

Beogradski crveno-beli su do osmine finala Kupa došli pobedom u Kruševcu, nad Trajalom - 6:0.

Zvezda je do prednosti došla u devetom minutu, autogolom Nemanje Spasojevića.

Do odlaska na odmor se rezultat nije menjao, ali je Zvezda u nastavku pregazila domaćina.

Šerif Ndiaje je pogodio u 53. minutu, Jovan Šljivić u 75. minutu, Nikola Knežević dva minuta kasnije, a u samoj završnici Jovan Mijatović (89. minut), i još jednom Šljivić (90. minut).

Ekipa Smedereva je priredila veliko iznenađenje, pošto je na domaćem terenu eliminisala TSC.

U regularom delu strelci su bili za Smederevo Dušan Cvetinović autogolom u 69. minutu i Jovan Vlalukin u 76. minutu za TSC.

Tokom izvođenja penala u domaćoj ekipi svi su bili precizni zaključno sa Stefanom Pirgićem, dok je u sastavu TSC-a u poslednjoj seriji preko gola šutirao Petar Stanić za eliminaciju svoje ekipe iz Kupa Srbije.