Keržakov posle Partizana: Nismo iskoristili šanse, bili smo odlični do primljenog gola

Ruski trener na klupi subotičkog Spartaka Aleksandar Keržakov, izjavio je nakon poraza od Partizana, da je njegov tim odlično izgledao, sve do prvog primljenog gola

Spartak je uspeo dobrano da namuči ekipu Partizana, koja je ipak uspela da slavi golovima u drugom poluvremenu.

Crno-beli su slomili otpor rivala u 70. minutu, a na kraju slavili sa 3:0.

"Da smo iskoristili šanse pri rezultatu 0:0, utakmica bi otišla u drugom smeru. U ovako izjednačenoj igri, jedna šansa odlučuje i ko postigne prvi gol, on pobeđuje", rekao je ruski stručnjak nakon meča.

Keržakov je dodao da je zadovoljan kako je njegov tim izgledao većim delom meča.

"Taktički smo bili dobro pripremljeni, ne samo prvo poluvreme, već i veliki deo drugog, sve do primljenog gola. Imali smo sve u svojim rukama, nažalost smo poraženi", zaključio je Keržakov.

Spartak nakon 11 odigranih utakmica ima 15 bodova, na osnovu čega zauzima osmo mesto na tabeli Superlige Srbije.

Tim iz Subotice ima jedan bod zaostatka za četvrtim mestom i ekipom Čukaričkog koja ga zauzima.

Zanimljivo je da uz Crvenu zvezdu i kragujevački Radnički, Spartak ne zna za remi ove sezone.

Tim koji sa klupe predvodi Aleksandar Keržakov, ostvario je pet pobeda i šest poraza.

Tri od pomenutih pet pobeda došlo je u poslednjih pet mečeva.