Novi poraz Stankovićeve Sampdorije, Napoli ne posustaje

Fudbaleri Sampdorije poraženi su na svom terenu od Lečea sa 2:0 u utakmici 15. kola Serije A.

Sampdorija je vezala četvrti poraz u prvenstvu i još jednom dokazala da je jedan od najozbiljnijih kandidata za selidbu u niži rang.

Kolombo je u poslednjim trenucima prvog dela igre doneo gostima prednost, a Banda je overio trijumf u 83. minutu meča.

Bolonja je sa 3:0 savladala Sasuolo, golovima Erbišera, Arnautovića i Fergusona, dok je Napoli upisao novu pobedu u šampionatu.

Napoli je na svom terenu ubedljivo vodio protiv Udinezea do samog kraja - Osimhen, Zjelinski i Elmaš su doveli domaćina pred pobedu, ali su gosti, neočekivano, uneli dramu u završnicu.

Nestorovski je pogodio u 79. minutu, a potom i Samardžić tri minuta kasnije, ali je Napoli ipak došao do bodova i 11. uzastopne pobede u Seriji A.