Omladinci Partizana poraženi od Šerifa u Moldaviji

Omladinci Partizana poraženi su od Šerifa u Moldaviji rezultatom 2:0 (2:0), u prvom meču drugog kola fudbalske UEFA Lige mladih

Domaćin je u Tiraspolju poveo već u 8. minutu, kad Dan-Anđelo Bocan matirao golmana Partizana Vanju Radulaškog.

U 15. minutu je već bilo 2:0, strelac je bio Artjom Dijinari posle asistencije Nikolaja Kovalskog.

Tako je moladvski tim imao potpunu kontrolu nad rezultatom, nakon tek 15 minuta meča.

Iako su do kraja susreta izabranici Nenada Stojakovića bili bolji u svim segmentima igre, nisu uspeli da krunišu inicijativu i iskoriste nekoliko povoljnih šansi.

U Beogradu će morati da jure minus od dva gola i to bez Janka Jevremovića, koji je dobio direktan crveni karton u sedmom minutu nadoknade.

Revanš meč će biti odigran 29. novembra na stadionu Partizana.

Pobednik dvomeča će se plasirati u baraž za plasman u osminu finala, u kom će igrati protiv neke od drugolasiranih ekipa iz grupne faze.