"Vukovi" dokusurili osakaćeni Totenhem u sudijskoj nadoknadi

Fudbaleri Vulverhemptona pobedili su Totenhem sa 2:1 u ludoj završnici meča 12. kola Premijer lige
"Vukovi" dokusurili osakaćeni Totenhem u sudijskoj nadoknadiGetty © Shaun Botterill

Posle prvog poraza u sezoni, od Čelsija (u kojem su igrali sa dva igrača manje), fudbaleri Totenhema su upisali i drugi.

Vulverhempton je osvojio bodove protiv "pevaca", iako je gubio od trećeg minuta, sve do samog kraja.

Brenan Džonson je doneo gostima prednost već na startu, nakon čega su Vulvsi preuzeli inicijativu i pritiskali dok se nije isplatilo.

U prvom minutu sudijske nadoknade, Pablo Sarabija je lepo prihvatio loptu i doneo izjednačenje domaćinu.

A u sedmom minutu nadoknade, Lemina je odlično reagovao na dodavanje Sarabije, i smestio loptu u mrežu za veliku pobedu "vukova".

Totenhem je drugi sa 26 bodova, dok su Vulvsi na 12. mestu sa 15.