Mijatović ponovo heroj, Zvezda nakon preokreta do pobede u Pančevu

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su u Pančevu ekipu Železničara sa 1:2 (1:0), u meču 15. kola Superlige Srbije

Nije se "prošetala" Zvezda do nova tri boda, pošto je ekipa Železničara pružala odličan otpor.

Aktuelni šampion Srbije je ipak uspeo da opravda status favorita i nakon preokreta u drugom poluvreme, dođe do nove pobede.

Železničar je dobro ušao u meč, te je u 15. minutu stigao do vođstva.

Đorđević je ubacio loptu sa desne strane, a Romanić, bivši fudbaler Zvezde je odlično na nju natrčao i smestio je u mrežu gostiju.

Crveno-beli su od tog momenta krenuli još intenzivnije u napad na protivnički gol, ali se na poluvreme otišlo sa prednošću domaćina.

Zvezda je bedem protivničke odbrane uspela da probije u 61. minutu.

Ivanić i Kanga razmenili su dodavanja, nakon čega je crnogorski fudbaler sjajno iskreirao poziciju za šut i matirao golmana rivala.

Tim Baraka Bahara preokret je kompletirala u 76. minutu, golom Jovana Mijatovića.

Zvezdino "dete" ponovo je bilo strelac pobedonosnog gola crveno-belih, a ponovo je asistent bio Kanga.

Gabonac je poslao oštru loptu posle prekida, a mladi fudbaler je uspeo da postavi nogu i prosledi je u mrežu.

Crvena zvezda upisala je 11. pobedu u 14 odigranih utakmica u Superligi Srbije, te sa 34 boda zauzima drugo mesto, sa tri boda zaostatka za Partizanom, koji ima meč manje.

Železničar je 15. na tabeli sa 11 osvojenih bodova.