Kostić asistent u pobedi Juventusa, Ilić strelac za Torino

Srpski fudbaler Filip Kostić, bio je asistent u pobedi Juventusa nad Kaljarijem od 2:1, u meču 12. kola Serije A
Kostić asistent u pobedi Juventusa, Ilić strelac za TorinoGetty © Valerio Pennicino

Iako ima velike probleme van terena, ekipa Juventusa nastavlja da dominira u italijanskom šampionatu.

"Stara dama" je došla do devete pobede u Seriji A, pete vezane.

Filip Kostić bio je jedan od glavnih aktera pobede nad Kaljarijem, pošto je bio asistent u 60. minutu.

Strelac za vođstvo Juventusa bio je Bremer, da bi deset minuta kasnije Rugani postigao novi gol za domaći tim.

Uspeli su fudbaleri Kaljarija u 75. minutu da postignu pogodak i učine završnicu zanimljivom.

Dosena je bio strelac, ali bilo je to sve od gostujuće ekipe.

Juve je izbio na prvo mesto na tabeli sa 29 bodova, što je jedan više od drugoplasiranog Intera, koji ima meč manje.

Ekipa Kaljarija ostala je na devet bodova i 17. mestu na tabeli.

Monca i Torino su odigrali nerešeno - 1:1.

Gosti su poveli golom Ivana Ilića u 55. minutu, a bod domaćinu je doneo Kolpani, deset minuta kasnije.

Monca je deveta sa 17 bodova, dok Torino ima bod manje i nalazi se na 11. mestu.