Spektakl u Londonu sa osam golova - bivši "građani" doneli Čelsiju bod

Fudbaleri Čelsija i Mančester sitija odigrali su jedan od najzanimljivijih mečeva ove sezone, pošto su odigrali nerešeno 4:4
Spektakl u Londonu sa osam golova - bivši "građani" doneli Čelsiju bod© Ryan Pierse

Siti je došao do prednosti golom Holanda u 25. minutu, ali je Čelsi munjevito odgovorio.

Tijago Silva je izjednačio četiri minuta kasnije, a Rahim Sterling doneo preokret protiv bivšeg kluba u 37. minutu.

Ipak, na odmor su otišli sa 2:2 na semaforu, pošto je Akandži u nadoknadi doneo izjednačenje.

Holand je na startu drugog dela igre vratio prednost Sitiju, a Čelsi dolazi do izjednačenja preko Džeksona u 67.

U samoj završnici meča, Rodri se upisuje u listu strelaca za 4:3, ali tu nije bio kraj.

Drama je dostigla vrhunac u nadoknadi vremena, kada je Dijas skrivio penal.

Kol Palmer je sigurno izveo jedanaesterac, pogodio je i on protiv bivšeg kluba, čime je doneo bod Čelsiju.

Siti je prvi na tabeli sa 28 bodova, dok je Čelsi na 10. poziciji, sa 16 bodova.