Obradović, Suma i Ljajić doneli pobedu Novom Pazaru u Kragujevcu

Fudbaleri Novog Pazara pobedili su u Kragujevcu ekipu ekipu Radničkog rezultatom 4:0, u meču 16. kola Superlige Srbije
Obradović, Suma i Ljajić doneli pobedu Novom Pazaru u Kragujevcu© Elmedin Hajrovic/ATAImages

Dva gola za Novi Pazar postigao je Marko Obradović u 14. i 17. minutu, a po jednom su se upisali u listu strelaca Sejduba Suma i Adem Ljajić.

Novi Pazar se trenutno nalazi na četvrtom mestu na tabeli SLS sa 23 boda, dok je Radnički deveti sa 18.

Fudbaleri Novog Pazara će u narednom kolu dočekati Javor, dok će Radnički gostovati Čukaričkom.

Čukarički je u Nišu savladao ekipu Radničkog rezultatom 2:0.

Golove za Čukarički postigli su Đorđe Ivanović u 48. i Stefan Kovač u 77. minutu.

U poslednjem današnjem meču, Železničar je sa 2:1 savladao Napredak.

Gosti su do prednosti došli u 12. minutu, a strelac je bio Uroš Ljubomirac.

Stanković je izjednačio u 61. minutu, a dva minuta kasnije je Grgić postavio konačan rezultat.

U poslednjem meču kola u ponedeljak će se sastati Javor i Voždovac (16).

Spartak je u petak u Beogradu pobedio IMT 1:0, dok su juče odigrana tri meča 16. kola SLS, a postignuti su sledeći rezultati: Radnik - Mladost 1:1, Vojvodina - Crvena zvezda 1:2 i Partizan - TSC 0:4.