"Mitrogol" ne planira da stane, novi pogodak srpskog napadača

Srpski fudbaler Aleksandar Mitrovičć bi oje strelac u pobedi El Hilala nad El Tajiom od 2:1

Ne prestaje "Mitrogol" da rešeta mreže u Saudijskoj Arabiji.

Najbolji strelac u istoriji reprezentacije Srbije, ovoga puta bio je strelac u novoj pobedi svog El Hilala.

Prvo je El Davsari u 20. minutu doneo prednost svom timu.

U 30. minutu meča, dosuđen je jedanaesterac za goste, kada je Mitrović šutirao, a lopta je u ruku pogodila defanzivca El Taija.

Loptu je prvo uzeo Sergej Milinković Savić, ali je potom prepustio svom sunarodniku izvođenje jedanaesterca.

Mitrović je bio precizan sa bele tačke, čime su gosti poveli sa 0:2.

Bio je to čak 14. pogodak srpskog napadača ove sezone, čime se nalazi na drugom mestu najboljih strelaca lige, odmah iza Kristijana Ronalda koji ima 15 golova.

Do kraja prvog dela utakmice, viđen je još jedan pogodak, ovoga puta od strane domaćih.

Abdula je u nadoknadi vremena uspeo da smanji na 1:2, ali se rezultat u drugih 45 minuta nije menjao.

El Hilal je tako došao do 44. boda, čime zauzima prvo mesto na tabeli, sa 10 bodova više od El Nasra.