Jovićev gol nedovoljan, Murijel u nadoknadi srušio Milan

Srpski fudbaler Luka Jović, postigao je pogodak u porazu Milana od ekipe Atalante od 3:2 u meču 15. kola Serije A
Jovićev gol nedovoljan, Murijel u nadoknadi srušio MilanGetty © Emilio Andreoli /

Najavljuje Luka Jović neke bolje dane i pravu formu u dresu "rosonera".

Nakon gola i asistencije protiv Frozinonea, srpski napadač zatresao je i mrežu Atalante.

To ipak nije bilo dovoljno da Milan dođe do boda na gostovanju u Bergamu.

Domaći tim poveo je golom Lukmana u 38. minutu, a do kraja prvog poluvremena gosti su izjednačili pogotkom Žirua u trećem minutu nadoknade.

Igrao se 55. minut kada je Lukman postigao novi gol i doneo Atalanti prednost od 2:1.

Taj rezultat na snazi je bio sve do 80. minuta, kada je Jović pogodio na asistenciju Pulišića.

Delovalo je da će se meč završiti nerešenim rezultatom, ali je Murijel u 95. minutu postigao pobedonosni pogodak za Atalantu.

Milan je ostao na 29 bodova i trećem mestu na tabeli, dok je Atalanta upisala 23. bod i izbila na sedmo mesto na tabeli Serije A.

Inter je sa ubedljivih 4:0 savladao Udineze na "Đuzepe Meaci".

Strelci za "neroazure" bili su Čalhanoglu, Tiram i Dimarko u prvom, kao i Lautaro u drugom poluvremenu.

Inter je pobedom došao do 38. boda i prvog mesta na tabeli, sa dva boda više od drugoplasiranog Juventusa.

Udineze se nalazi na 16. mestu sa 12 osvojenih bodova.