Božićno čudo - Junajted pobedio!

Fudbaleri Mančester junajteda pobedili su Aston Vilu sa 3:2 u utakmici 19. kola Premijer lige
Božićno čudo - Junajted pobedio!Getty © Nathan Stirk

Navijači Mančester junajteda konačno imaju razlog za slavlje.

Posle vesti da je milijarder kupio deo kluba, "đavoli" su došli i do pobede, prve posle četiri meča.

Nije delovalo da će biti osmeha večeras na "teatru snova", naročito posle prvih 45 minuta.

Aston Vila je sa dva brza gola došla do lepe prednosti - Mekgin je pogodio u 21. minutu, a Dendonker pet minuta kasnije.

Junajted je u drugom delu igre izgledao potpuno drugačije.

Prvo je Garnaču poništen gol na startu drugog dela, ali je Argentinac brzo uspeo da dođe do "regularnog" gola.

Igrao se 59. minut kada je doneo nadu domaćima, a onda je u 71. minutu doneo i izjednačenje.

Prvim golom u Premijer ligi, Rasmus Hojlund je, u 82. minutu, obezbedio pobedu i veliko slavlje u Mančesteru.

Vila je treća sa 39 bodova, dok je Junajted šesti sa 31.