Ludnica u Notingemu, Junajted poražen od Foresta posle 29 godina

Fudbaleri Notingem Foresta savladali su Mančester junajted sa 2:1 u meču 20. kola Premijer lige i tako ispisali klupsku istoriju

Sjajna atmosfera i fudbalska predstava viđeni su u Notingemu u duelu Foresta i Mančester junajteda.

Dolaskom novog trenera, Nuna Espirita Santa, Notingem Forest upisao je drugu vezanu pobedu.

Nakon Njukasla, savladani su i "crveni đavoli" i to prvi put nakon čak 29 godina.

Još jednom se tim Erika ten Haga mučio u domaćem prvenstvu, što je domaćin u ovoj utakmici znao da "namiriše" i kazni.

Prvo poluvreme proteklo je bez golova, da bi rsaplet bio viđen u poslednjih pola sata susreta.

Igrao se 64. minut kada je Domingez doneo Forestu prednost.

Do izjednačenja, Junajted je došao nakon greške odbrane protivnika, kada je Garnačo proigrao Rašforda, a ovaj pogodio za 1:1.

Bilo je to u 78. minutu, a već četiri minuta kasnije, Notignem je vratio vođstvo.

Elanga je bio asistent, a Gibs-Vajt strelac, ispostaviće se, pobedonosnog gola.

Mančester junajted ostao je na 31 osvojenom bodu, kao i sedmoj poziciji na tabeli Premijer lige.

Notingem Forest je došao do 20. boda i 15. mesta.