Loše izdanje, kiks i crveni karton - Real se "okliznuo" u Valjekasu

Fudbaleri Raja Valjekana i Real Madrida odigrali su nerešeno 1:1 u meču 25. kola La Lige

Ima Real prostora u domaćem prvenstvu za kiks, ali nije se on očekivao na gostovanju u predgrađu Madrida, protiv ekipe Raja Valjekana.

Bledo i bez previše ideja delovao je tim Karla Ančelotija, što je domaćin na stadionu u Valjekasu, umeo da iskoristi.

Nije se moglo nagovestiti da će "kraljevski klub" odigrati loš meč, pošto je već u trećem minutu poveo.

Hoselu je bio strelac, na asistenciju Valverdea.

Ipak, Real kao da je nakon tog trenutka prestao da igra.

U 27. minutu je domaćin stigao do izjednačenja, nakon penala koji je u gol pretvorio Raul de Tomas.

U narednih sat vremena, uprkos uzbuđenjima na obe strane, rezultat se nije menjao.

Pored loše igre i nerešenog rezultata, Real iz ovog meča izlazi i sa suspendovanim fudbalerom.

U naodknadi vremena, Karvahal je zaradio dva brza žuta kartona, zbog čega je ranije napustio teren.

Nakon 25 odigranih utakmica, Real Madrid je prvi na tabeli La Lige sa 62 osvojena boda, što je šest više od drugoplasirane Đirone (koja ima meč manje) i osam bodova više od trećeplasirane Barselone.