Nova pobeda IMT-a, remi Voždovca i Čukaričkog, TSC slavio u Subotici

Fudbaleri IMT-a pobedili su kao gosti Radnik rezultatom 1:0 u meču 26. kola Superlige Srbije
Nova pobeda IMT-a, remi Voždovca i Čukaričkog, TSC slavio u Subotici© Superliga Srbije

Ekipa sa Novog Beograda upisala je novi trijumf, drugi u poslednja tri meča i tako nagovestila uspon u formi.

Gol vredan tri boda postigao je rezervista Aleksandar Lutovac u 72. minutu, na asistenciju Nikole Glišića.

IMT je nakon nove pobede, 12. sa 27 bodova, Radnik je ostao poslednji sa samo 14.

U narednom kolu, posle reprezentativne pauze, Radnik će dočekati Vojvodinu, a IMT Železničar.

Voždovac i Čukarički odigrali su zanimljiv meč na "krovu", a susret je završen nerešenim rezultatom.

Gosti su poveli golom Adžića u 45. minutu susreta, a konačan rezultat postavio je Miletić u 69. minutu.

"Brđani" su peti na tabeli sa 40 bodova, dok je Voždovac 11. sa 30.

TSC je u gostima savladao Spartak sa 4:2. Golovi za tim iz Bačke Topole postigli su u dva navrata Ćirković, a onda i Radin i Jovanović.

Mijić i Ubiparip su pogađali za subotički tim.