IMT-ova "petarda" protiv Radnika, Voždovac u opasnoj zoni

Fudbaleri IMT-a savladali su Radnik 5:2 u utakmici trećeg kola plej-auta Superlige Srbije

Bitan trijumf ostvarili su fudbaleri IMT-a u borbi za opstanak u Superligi Srbije.

Izabranici trenera Jandrića su kao domaćini na "Krovu" na Voždovcu, sa pet golova ispratili goste iz Surdulice.

Junaci pobede bili su Lutovac i dvojica Lukovića.

Gosti su poveli golom Duronjića iz penala u 16. minutu, da bi u 25. Lutovac izjednačio.

Novo vođstvo Radnika viđeno je u 28. minutu, kada je Hajdarević pogodio za 1:2.

Do kraja prvog dela meča, IMT je uspeo da napravi preokret.

Prvo je Lutovac novim golom u 44. minutu izjednačio na 2:2, da bi potom Luka Luković u nadoknadi doneo prednost domaćinu.

U drugom poluvremenu, viđena su još dva gola, oba u mreži Radnika i oba delo Marka Lukovića.

Prvo je matirao golmana Surduličana u 52. minutu, da bi tačku na meč stavio u 68.

IMT je tako iskoristio kiks Voždovca, koji je poražen sa 2:0 od Radničkog u Nišu.

Tako je Radnički 11. na tabeli sa 40 bodova, a van "opasne zone" je i IMT sa 37 bodova.

Voždovac je pao na 13. mesto i ima 34 boda, a slede potom Javor, Železničar i Radnik.

Tim iz Ivanjice je pretrpeo poraz od Novog Pazara (1:0), dok su Železničar i Spartak odigrali nerešeno 1:1.