Španci sa tri pobede idu u osminu finala, Italija "ukrala" bod Hrvatskoj

Golom Zakanjija u poslednjim sekundama, Italija zadržala drugo mesto u Grupi B i direktan plasman u osminu finala - 1:1. Španija minimalnim rezultatom savladala Albaniju i sa sve tri pobede istakla kandidaturu za najviši plasman
Španci sa tri pobede idu u osminu finala, Italija "ukrala" bod HrvatskojGetty © Claudio Villa
  • 24. jun 2024 • 22:58

22:58

Kraj u Lajpcigu, Italija dolazi do boda protiv Hrvatske 1:1

Golom Zakanjija u poslednjim trenucima meča, Italija je osvojila bod protiv Hrvatske i došla do drugog mesta u grupi i plasman u osminu finala!

• 22:56

90+8' - GOL! Zakanji donosi bod Italiji!

Prelepim golom rezerviste Zakanjija, Italija duboko u sudijskoj nadoknadi dolazi do izjednačenja, koje znači i plasman u osminu finala Eura.

• 22:53

Kraj u Diseldorfu, Španija savladala Albaniju 1:0

Uspeli su Španci da ostvare i treći trijumf u Grupi B, pošto su golom Ferana Toresa savladali Albaniju minimalnim rezultatom.

• 22:32

75' - U Diseldorfu mirno, "furija" čuva vođstvo

Nešto su ofanzivniju Albanci u drugom poluvremenu, ali Španci sa lakoćom čuvaju minimalnu prednost.

• 22:13

55' - GOL! Iskupio se Modrić, Hrvatska vodi 1:0!

Ipak se iskupio Modrić za promašeni penal - Donaruma je odbranio udarac Budimira, ali je fudbaler Reala na pravom mestu i donosi prednost "kockastima"!

• 22:12

54' - Donaruma brani Modriću!

Luka Modrić je preuzeo odgovornost, ali je šutirao po zemlji i golman Donaruma brani njegov udarac!

• 22:11

53' - Penal za Hrvatsku!

Pogodila je lopta u ruku rezervistu Fratesija, a sudija Makeli, posle gledanja snimka, pokazuje na 11 metara!