Delegacija MUP-a Republike Srpske u Rusiji

Ministar unutrašnjih poslova Republike Srpske Željko Budimir i načelnik uprave Oleg Baranov su potpisali Memorandum o saradnji

Delegacija Ministarstva unutrašnjih poslova Republike Srpske, predvođena ministrom Željkom Budimirom i direktorom policije Sinišom Kostreševićem, boravi u službenoj poseti Glavnoj upravi Ministarstva unutrašnjih poslova Ruske Federacije za Grad Moskvu.

Budimir i načelnik uprave Oleg Baranov su potpisali Memorandum o saradnji, prenosi RTRS.

Prvi Memorandum potpisan je 2015. godine, a novim su dodatno konkretizovani oblici saradnje.