Predsednik SNSD-a Milorad Dodik uputio je gradonačelniku grada Doboja, predsedniku Skupštine grada, odbornicima i građanima Doboja čestitke povodom Dana grada, uz želje za dalji napredak, prosperitet i uspeh.
"Upućujem srdačne čestitke povodom Dana grada, uz želje za dalji napredak, prosperitet i uspeh", napisao je dodik na Iksu.
Kako je istakao, Doboj je grad koji svojim razvojem, privrednim potencijalom i značajnim infrastrukturnim projektima potvrđuje svoje važno mesto u Republici Srpskoj.
"S posebnim zadovoljstvom ističem napredak koji je grad ostvario u proteklim godinama, kao i brojne inicijative i projekte koje je gradsko rukovodstvo pokrenulo u nastojanju da unapredi kvalitet života svojih građana i obezbedi bolju budućnost za naredne generacije. Uveren sam da ćete i u narednom periodu odgovornim radom nastaviti da stvarate uslove za jačanje privrede i stvaranje što boljih uslova za nova ulaganja i otvaranje novih radnih mesta", dodao je Dodik.
On je izrazio iskrene želje da Doboj nastavi putem napretka, stabilnosti i uspešnog razvoja, na dobrobit svih njegovih građana, ali i cele Republike Srpske.
Doboj danas obeležava Dan grada, centralni događaj biće svečana akademija kojoj će prisustvovati premijer Republike Srpske Savo Minić.
Povodom praznika, Gradska uprava juče je organizovala prijem za bivše nosioce najviših funkcija izvršne i zakonodavne vlasti i dobitnike visokih priznanja, kojima su uručene zahvalnice i novčani pokloni.