Milan izlazi iz krize, Juventusu samo bod protiv Empolija

Fudbaleri Milana ubedljivo su pobedili Veneciju - 4:0 u utakmici četvrtog kola Serije A
Milan izlazi iz krize, Juventusu samo bod protiv EmpolijaGetty © Sportinfoto/DeFodi Images

"Roso-neri" su u četvrtom kolu došli do prvog trijumfa u novoj sezoni.

Navijači u Milanu su, ovog puta, imali razloga za slavlje, pošto je Milan čitav posao zavšio za pola sata igre.

Teo Ernandez je posle dva minuta igre doneo Milanu prednost, a Fofana je u 16. minutu povisio na 2:0.

Kristijan Pulišić je u 25. minutu iskoristio penal, a zatim je isto učinio i Abraham, četiri minuta kasnije.

Gosti su uspeli da zatresu mrežu u drugom delu igre, ali je VAR poništio pogodak zbog faula.

Empoli i Juventus su odigrali bez golova - 0:0, dok su Komo i Bolonja podelili bodove - 2:2.

Juve je prvi na tabeli sa osam bodova, ali već danas može ostati bez liderske pozicije.