Realov pakleni kvartet radi sve bolje, ali je opet bilo drame na "Bernabeuu"

Fudbaleri Real Madrida pobedili su Alaves rezultatom 3:2, u meču sedmog kola španske lige
Realov pakleni kvartet radi sve bolje, ali je opet bilo drame na "Bernabeuu"Getty © Burak Akbulut/Anadolu/Contributor

Madriđani su poveli u prvom minutu golom Lukasa Vaskeza na sjajnu asistenciju Vinisijusa juniora.

Realov pakleni kvartet nastavio je da dominira, pa je prednost duplirao Kilijan Mbape u 40 posle dodavanja Džuda Belingema, dok je treći gol postigao Rodrigo na samom startu drugog poluvremena.

Strelci za Alaves bili su Karlos Benavidez u 85. i Kike Garsija u 86. minutu i time najavili dramatičan finiš, ali se "kraljevski klub" nekako odbranio do samog kraja.

Ekipa Karla Ančelotija je druga na tabeli španske lige sa 17 bodova, jednim manje i utakmicom više od prvoplasirane Barselone. Alaves se nalazi na osmom mestu sa 10 bodova.

Klub iz Madrida će u sledećem kolu gostovati kod gradskog rivala Atletika, dok će Alaves igrati protiv Hetafea.