Još jedan bratski duel u Rusiji - Zenit bolji od Vojvodine

Fudbaleri Vojvodine poraženi su od Zenita rezultatom 4:1 (3:1) u prijateljskom meču odigranom u Sankt Peterburgu
Još jedan bratski duel u Rusiji - Zenit bolji od Vojvodine© FK Zenit

Dva gola za domaći tim postigao je Aleksandar Sobolev u 10. i 39. minutu, a po jednom u strelce upisali su se Gustavo Mantuan u 45+1. i Lusijano Gondu u 48. minutu.

Jedini gol za Vojvodinu postigao je Đorđe Crnomarković u 25. minutu.

Novi trener Vojvodine Nenad Lalatović odlučio je da zaigra u nešto drugačijoj formaciji, u odsustvu Seida Koraća i Kolinsa Sičendžea, u poslednjoj liniji igrao je Medojević, uz Buteana i Crnomarkovića, dok su bočne pozicije zauzeli Lazar Nikolić i Lukas Baros.

Zenit je poveo u 10. minutu pogotkom Soboleva. Vojvodina je izjednačila u 25. minutu preko Crnomarkovića.

Domaći fudbaleri su do kraja prvog poluvremena postigli još dva gola preko Soboleva u 39. i Mantuana u prvom minutu nadoknade prvog poluvremena.

Konačan rezultat postavio je Lusijano Gondu u 48. minutu.

Fudbaleri Vojvodine se u nedelju vraćaju u Novi Sad.