"Kneževi" će dočekati crveno-bele u dobrom raspoloženju, iako su propustili veliku šansu da ostvare novi trijumf u nacionalnom šampionatu
Monako pred meč sa Zvezdom ostao kratkih rukava, ali zadržao prvo mesto u FrancuskojGetty © Jonathan Moscrop / Contributor

Fudbaleri Monaka i Lila odigrali su nerešeno bez golova (0:0), u osmom kolu Lige 1.

Monako je imao najbolju šansu na utakmici imao u prvom minutu nadoknade vremena, ali nije uspeo da dođe do trijumfa.

Kapiten Denis Zakarija je uputio odličan udarac, ali je golman Lila Lukas Ševalije odbranio.

Tako je klub sa stadiona "Luj drugi" propustio da ostvari novi trijumf pred dolazak Crvene zvezde u okviru trećeg kola Lige šampiona.

Domaći tim je od 61. minuta igrao sa 10 fudbalera, pošto je Džordan Teze dobio crveni karton.

Monako je prvi na tabeli francuskog prvenstva sa 20 bodova, a u sledećem kolu igraće protiv Nice.

Klub iz Kneževine će prethodno, 22. oktobra od 18.45 časova, dočekati beogradske crveno-bele u elitnom fudbalskom takmičenju.

Lil je na četvrtom mestu sa 14 bodova i u narednom kolu sastaće se sa Lensom.