Zvezda položila "generalku" - pobeda protiv Austrijanaca za kraj priprema

Crveno-beli su i na ovom meču prvi primili gol, ali su sada uspeli da slave
Zvezda položila "generalku" - pobeda protiv Austrijanaca za kraj priprema© Facebook / screenshot / FK Crvena zvezda

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su Austriju Lustenau 3:2 (1:1) u generalnoj probi pred nastavak sezone.

Crveno-beli su u sredu izgubili od Ludogoreca 3:2, što je bio njihov jedini poraz na pripremama u Antaliji, a sada su istom rezultatom "odgovorili" protiv austrijskog tima.

Strelci za Miloša Milojevića bili su Kings Kangva u 52, Stefan Leković u 47. i Stefan Mitrović u 81. minutu, dok su pogotke za Lustenau postigli Žadali Dijabi u 27. iz penala i Hakim Genuče u 53. minutu.

Na startu prolećnog dela sezone u Superligi Srbije, Zvezda dočekuje Vojvodinu u derbiju kola, a taj meč je na programu 4. februara.