Monca šokirala Juve u Torinu, Napoli grabi ka tituli

Fudbaleri Monce pobedili su u Torinu ekipu Juventusa 2:0 u meču 20. kola italijanske Serije A
Monca šokirala Juve u Torinu, Napoli grabi ka tituliGetty © Valerio Pennicino

Monca je šokirala domaćina i pobedila golovima Patrika Kiurija i Danija Mote u prvom poluvremenu.

Srpski fudbaler Filip Kostić bio je starter u ekipi Juventusa, ali je zamenjen na poluvremenu.

Posle višemesečne pauze zbog povrede, na teren se vratio Dušan Vlahović, koji je u igru ušao u 65. minutu.

U derbiju kola, Napoli je savladao Romu sa 2:1.

Osimhen je doneo prednost domaćinu u 17. minutu, a Roma je izjednačila preko El Šaravija u 75.

Pobedu domaćinu obezbedio je Simeone, koji je zatresao mrežu u 86. minutu.

Sasuolo je u prvom meču dana napravio veliko iznenađenje, pošto je u gostima savladao šampiona, ekipu Milana rezultatom 5:2.

Golove za Sasuolo postigli su Defrel u 19, Davide Fratezi i 22, Domeniko Berardi u 30, Arman Lorijent u 47. i Mateus Enrik u 79. minutu.

Strelci za Milan bili su Olivije Žiru u 24. i Divok Origi u 81. minutu.

Lacio i Fjorentina su odigrali nerešeno 1:1.

Kazale je doneo prednost Rimljanima u osmom minutu, a bod gostima je osigurao Gonzales u 49.