Ronaldo "podučava" Saudijce - Kristijano dao tri gola za poluvreme

El Nasr lako stiže do pobeda kada portugalski superstar trese mreže kao od šale
Ronaldo "podučava" Saudijce - Kristijano dao tri gola za poluvremeGetty © Yasser Bakhsh / Stringer

Kristijano Ronaldo je krajem prošle godine napustio Evropu i preselio se u Saudijsku Arabiju, a nakon nešto lošijeg starta, sada redovno rešeta protivničke mreže.

Slavni Portugalac nastavio je da pokazuje Saudijcima svoj kvalitet, pošto je u pobedi El Nasra nad Damakom postigao het-trik već u prvom poluvremenu.

Petostruki osvajač "Zlatne lopte" je u 18. minutu načeo rivala golom iz penala. U 23. minutu je odličnom završnicom duplirao prednost El Nasra, da bi pred kraj prvog dela igre na povratan pas lako kompletirao het-trik.

Sa ova tri gola, Ronaldo ih sada ima osam u šampionatu Saudijske Arabije i to iz samo četiri utakmice koliko je odigrao. Podsećanja radi, Ronaldo je nedavno u pobedi El Nasra nad El Vehdom postigao sva četiri gola svog tima (4:0).