Fantastičan gol Gudelja u porazu Sevilje

Fudbaleri Sevilje poraženi su na svom terenu od Osasune sa 3:2 u utakmici 23. kola La Lige
Fantastičan gol Gudelja u porazu SeviljeGetty © Fran Santiago

Osasuna je povela u Sevilji posle 18 minuta igre, kada je Garsija visoko skočio nakon kornera i postigao gol.

Četiri minuta kasnije, gosti su još jednom zatresli mrežu, ali je pogodak Barhe poništen u VAR sobi.

Sevilja je zaigrala ofanzivnije u drugom delu igre, što im je donelo izjednačenje.

Srpski fudbaler, Nemanja Gudelj, strahovito je šutirao sa distance u 63. minutu, a protivnički golman je samo pogledom ispratio loptu koja je završila u mreži.

Ipak, radost domaćih nije bila dugog veka, pošto su gosti poveli samo šest minuta kasnije.

Iskusni Fernando je nesrećno poslao loptu u svoj gol.

Sevilja je krenula na sve ili ništa - En Nesiri je prvo pogodio stativu, a potom je uspeo da bude precizniji i donosi novo izjednačenje u 78. minutu.

Kada su mnogi očekivali preokret, desilo se suprotno - Ezaizuli je zatresao mrežu u 85. minutu i doneo gostima veliku pobedu.