Novo slavlje Fulama bez Mitrovića, Lids nastavlja da tone

Fudbaleri Fulama savladali su u Londonu ekipu Lidsa sa 2:1 u meču 32. kola Premijer lige
Novo slavlje Fulama bez Mitrovića, Lids nastavlja da toneGetty © Clive Rose

Uprkos tome što su ponovo morali da igraju bez suspendovanog srpskog napadača Aleksandra Mitrovića, fudbaleri Fulama ostvarili su novu pobedu.

Tim iz Londona do drugog vezanog trijumfa, pošto je ovoga puta bio bolji od Lidsa.

Duže od očekivanog čekalo se na golove na stadionu "Krejven kotedž".

Mreže su mirovale u prvih 45 minuta, ali u drugom delu utakmice viđeno tri pogotka.

Domaćin je do vođstva došao u 58. minutu, kada je Vilson zakucao loptu u gol rivala.

Igrao se 72. minut kada je Pereira postigao pogodak i praktično rešio pitanje pobednika, pošto je Fulam poveo sa 2:0.

Ipak, sedam minuta kasnije, Lids stiže do gola, nakon gužve i autopogotka Palinje.

Gosti nisu uspeli da učine završnicu još zanimljivijom, pa je Fulam osvojio sva tri boda.

Nakon 32 utakmice, tim Marka Silve ima 45 bodova i zauzima deveto mesto na tabeli.

Lids je ostao na 29 bodova i trenutno je 16. tim u engleskom prvenstvu.