Mitrović dao gol na debiju za El Hilal, Milinković-Savić isključen

Fudbaleri El Hilala pobedili su u gostima ekipu El Reda rezultatom 4:0 u meču trećeg kola Profesionalne lige Saudijske Arabije
Mitrović dao gol na debiju za El Hilal, Milinković-Savić isključen© Twitter/ screenshot / @SPL_EN

Prvi gol na utakmici postigao je srpski fudbaler Aleksandar Mitrović, koji se u listu strelaca upisao u 42. minutu. Ovo je bio prvi meč Mitrovića u dresu Al Hilala, koji je bio zamenjen u 80. minutu.

Dva puta u listu strelaca se upisao Salem El Davsari u 56. i 69. minutu, a jedan pogodak je postigao Abdula El Hamdan u 89. minutu.

Srpski reprezentativac Sergej Milinković-Savić, koji takođe igra za El Hilal, isključen je u 76. minutu. Domaći tim je takođe meč završio sa fudbalerom manje, pošto je u 78. minutu isključen Oumar Gonzalez.

El Hilal se nalazi na trećem mestu na tabeli sa sedam bodova, dok je El Red poslednji bez bodova. El Hilal će u narednom kolu dočekati Al Etifak, koji sa klupe predvodi Stiven Džerard.