Ludnica u Primeri - Luis Suarez postigao het-trik za pet minuta!

Španska Primera je u nedelju videla možda i najbolju utakmicu sezone, pošto su fudbaleri Almerije i Granade u spektakularnom susretu odigrali bez pobednika - 3:3
Ludnica u Primeri - Luis Suarez postigao het-trik za pet minuta!© Tanjug/AP Photo/Fermin Rodriguez

Da sve bude još bolje, Almerija je na ovom susretu imala tri gola prednosti i to nakon što je Luis Havijer Suarez postigao jedan od najbržih het-trikova u istoriji španskog šampionata.

Suarez, kojeg ne treba mešati sa slavnim Urugvajcem istog imena i prezimena, postigao je golove u 41, 44. i 46. minutu prvog poluvremena, pa je za samo pet minuta uspeo da kompletira het-trik.

Španski mediji navode da je ovo treći najbrži het-trik u La Ligi u 21. veku.

Golove za Granadu postigli su Brajan Saragosa u 65. minutu iz jedanaesterca, Rikard Sančes u 70. i Mirto Uzuni u 86. minutu.

Granada je pretposlednja, 19. na tabeli La Lige sa pet bodova, a u narednom kolu na svom terenu igraće sa Barselonom. Almerija je poslednja na tabeli sa samo tri boda, a u narednom kolu gostovaće Atletiku iz Bilbaa.