Fudbaleri Crvene zvezde upisali su i treći poraz u Ligi šampiona ove sezone, pošto na stadionu "Rajko Mitić" nisu imali rešenja za ekipu Lajpciga (1:2)
Dragović zagrmeo: Zvezda ništa nije zaslužila, izgubićemo u Bernu ako ovako budemo igrali© RTS / screenshot

Crveno-beli su ostali na samo jednom bodu iz četiri utakmice, a zbog svega toga nije bio zadovoljan kapiten ekipe Aleksandar Dragović.

Iskusni štoper bio je vidno neraspoložen zbog novog poraza, istakavši da njegova ekipa nije ni zaslužila da ostane neporažena, najviše zbog igre u prvih 45 minuta.

"Mogli su da povedu 3:0, 4:0. Jeste, mogli smo i drugo poluvreme da dobijemo, da bude 1:1... Ali tokom 90 minuta nismo zaslužili ni bod, ništa, da budem iskren", rekao je Dragović za RTS.

Zvezda je i na ovom susretu rano primila gol, pošto je Ćavi Simons doveo goste u vođstvo već u 8. minutu.

"Isti gol smo dobili kao u Lajpgigu. To nije bitno, nego kako smo odigrali. To mi smeta. Moramo da učimo. Da budemo iskreni, to je malo za Ligu šampiona", rekao je reprezentativac Austrije, koji je svestan da je odlučujući meč u grupnoj fazi protiv Jang bojsa 28. novembra.

Ulog će biti plasman u nokaut fazu Lige Evrope, jer oba tima imaju po jedan osvojen bod.

"Ako igramo kao danas, izgubićemo i tamo", surovo je iskren Aleksandar Dragović.