Bornmut sa tri gola na "Old Trafordu", vratio Junajted u realnost

Fudbaleri Bornmuta savladali su u Mančesteru ekipu Junajteda sa 3:0 u meču 16. kola Premijer lige
Bornmut sa tri gola na "Old Trafordu", vratio Junajted u realnostGetty © Clive Brunskill

Iako su njegovi članovi pokupili sva individualna priznanja meseca u Premijer ligi, a potom i obezbedili pobedu u derbiju nad Čelsijem, Mančester junajted doživeo je bruku na domaćem terenu.

Fudbaleri Bornmuta su očitali lekciju "crvenim đavolima" u Mančesteru, pobedivši ih 3:0 na "Old Trafordu".

Već u petom minutu je Solanke doneo prednost gostima, koji su je odneli na poluvreme.

Biling je u 68. minutu povisio na 2:0, a konačan rezultat postavljen je u 73. minutu, kada je Senesi matirao Onanu za 3:0.

Tim Erika ten Haga došao je do sedmog poraza u 16 odigranih utakmica u Premijer ligi ove sezone, pa sa 27 bodova zauzima šesto mesto na tabeli.

Bornmut je upisao petu pobedu, 19. bod i nalazi se na 13. mestu.