Jović je heroj Milana, Srbin golom u 90. minutu izvukao bod svom timu

Srpski napadač Luka Jović, postigao je pogodak u remiju Salernitane i Milana 2:2 u meču 17. kola Serije A
Jović je heroj Milana, Srbin golom u 90. minutu izvukao bod svom timuGetty © Francesco Pecoraro

Da se Luka Jović vratio u prepoznatljivu formu, govori podatak o novom golu u dresu "rosonera".

Srbin je u 90. minutu postigao pogodak koji je njegovom timu doneo bod na gostovanju u Salernu.

Golom Tomorija, Milan je poveo u sedmom minutu meča.

Facio je u 42. minutu postigao pogodak za izjednačenje, te se sa 1:1 otišlo na pauzu za poluvreme.

Igrao se 63. minut kada je Kandreva pogodio za preokret i vođstvo Salernitane.

Taman kada je delovalo da će domaći tim uspeti da ostvari iznenađujući trijumf, Luka Jović je imao drugačije mišljenje.

Nakon centaršuta sa desne strane, Žiru je odložio glavom loptu do srpskog napadača, koji iz voleja matira golmana Salernitane i postavlja konačnih 2:2.

Bio je to treći gol Jovića u poslednja četiri susreta u italijanskom prvenstvu.

U ostalim mečevima u 18. kolu Serije A, Fjorentina je na gostovanju savladala Moncu sa 1:0, Lacio je sa 0:2 bio bolji od Empolija, dok je Đenova sa 2:1 trijumfovala nad Sasuolom.