"Vukovi" izujedali Čelsi, pa se izjednačili na tabeli sa "plavcima"

Fudbaleri Vulverhemptona pobedili su Čelsi sa 2:1 u utakmici 18. kola Premijer lige
"Vukovi" izujedali Čelsi, pa se izjednačili na tabeli sa "plavcima"Getty © David Rogers

Čelsi nastavlja sa lošijim i promenjivim partijama, pa je u utakmici 18. kola upisao novi poraz u Premijer ligi.

U uzbudljivom meču "vukovi" su pobedili sa 2:1.

Matijas Lemina je doneo Vulverhemptonu prednost u 51. minutu meča, a u trećem minutu sudijske nadoknade je povisio Doerti na 2:0.

Ako će nešto radovati trenera Maurisija Poketina, to je gol Kristofera Nkunkua, prvi u Premijer ligi.

Francuz se vratio na teren posle duge pauze zbog povrede, pa je u šestom minutu nadoknade ublažio poraz "plavaca".

Čelsi je deseti na tabeli sa 22 boda, koliko ima i Vulverhempton, koji se nalazi na poziciji ispod.