"Fenjeraš" zaustavio lidera, Đironi samo bod protiv Almerije

Fudbaleri Almerije i Đirone odigrali su nerešeno - 0:0 u utakmici 20. kola La Lige
"Fenjeraš" zaustavio lidera, Đironi samo bod protiv AlmerijeGetty © David Ramos

Đirona je neočekivano ostala bez bodova protiv Almerije, kao što je i neočekivano na vrhu tabele La Lige.

Đirona je do kraja meča strahovala i za ovaj jedan bod, pošto je Garsija dobio crveni karton u 80. minutu meča.

Posle 20 odigranih kola, Đirona je prva na tabeli sa 49 bodova, dok je Almerija poslednja sa samo šest.

U drugom današnjem meču, Valensija je ubedljivo savladala u gostima Kadiz - 4:1.

Hugo Duro je u osmom minutu doneo prednost "slepim miševima", ali je izjednačio Alkaraz sa penala u 21.

Lopez je u 52. minutu ponovo doneo prednost Valensiji, koja je prelomila meč tek u poslednjim minutima.

Guera je u četvrtom minutu sudijske nadoknade postigao gol, a konačan rezultat postavio je Vaskez, četiri minuta kasnije.

Valensija je osma sa 29 bodova, a Kadiz je 18. sa 15.