Partizan ubedljiv na startu priprema - četiri pogotka u mreži Lučanaca

Fudbaleri Partizana savladali su lučansku Mladost 4:0 (3:0), u prvom pripremnom meču za nastavak sezone
Partizan ubedljiv na startu priprema - četiri pogotka u mreži Lučanaca© FK Partizan

Partizan se nije mnogo mučio protiv lučanske Mladosti na Kipru, a crno-beli su pitanje pobednika rešili već u prvih 45 minuta kada su postiglu tri pogotka.

Norvežanin Zahid je već u 4. minutu doneo prednost ekipi Igora Duljaja, da bi Samed Baždar sa dva pogotka, u 28. i 40. minutu, odlučio pitanje pobednika.

Mladost je imala šansu da stigne makar do počasnog gola, ali je u 43. minutu golman crno-belih Nemanja Stevanović odbranio penal Aleksandru Pejoviću.

Konačan rezultat meča postavio je Mihajlo Petrović na startu drugog dela.

Crno-beli su meč počeli u sastavu: Stevanović, Stojković, Antić, Marković, De Medina, Stjepanović, Natho, Zahid, Severina, Trifunović i Baždar.

U nastavku su priliku dobili Krunić, Filipović, Šehović, Roganović, Saničanin, Šćekić, Mirčetić, Petrović, Kalulu, Jevremović i Jovanović.