Portugalija preživela Ganu, Švajcarci pobedili u našoj grupi

U spektakularnom meču u Dohi Portugalija je preživela Ganu i pobedila 3:2. Prethodno je Švajcarska savladala Kamerun minimalnim rezultatom (1:0), dok su Urugvaj i Južna Koreja odigrali su nerešeno bez golova. Program završavaju od 20.00 Brazil i Srbija.
Portugalija preživela Ganu, Švajcarci pobedili u našoj grupiGetty © Richard Heathcote
  • 24. nov 2022 • 18:57

18:57

90+11' Kraj utakmice, Portugalija je preživela Ganu!

Portugalci nekako uspeli da prežive i upišu pobedu 3:2.

• 18:56

90+9' Kakva prilika za Ganu!

Malo je nedostajalo da u poslednjim trenucima Gana šokira Portugaliju. Injaki Vilijams se prikrao golmanu i oduzeo mu loptu. Imao je praznu mrežu pred sobom, ali se okliznuo i propustio da šutira.

• 18:55

90+8' Bukari umalo šokirao Portugalce

Osmelio se napadač Zvezde i šutirao sa levog boka pokušavši da iznenadi protivničkog golmana. Lopta je otišla preko gola.

• 18:47

90' Devet minuta nadoknade

Igraće se još devet minuta, očekuju nas mnoga uzbuđenja do kraja.

• 18:46

89' GOOOL! Kao u Zvezdi – Bukari pogodio mrežu Portugalije!

Osman Bukari podsetio je na početak sezone u Zvezdi smanjio na 3:2. Sjajno se snašao na drugoj stativi i glavom matirao golmana Portugalije!

• 18:37

80' GOOOL! Porgutalija vodi 3:1

Spektakl u Dohi, Portugalija nokautirala Ganu. Opet je asistent Fernandes, a sada Rafael Leao pogađa za veliko vođstvo – 3:1.

• 18:35

78' GOOOL! Žoao Feliks vratio prednost Portugaliji!

Napadač Atletiko Madrida sjajno se snašao posle dodavanja Bruna Fernandesa i pogodio za 2:1.

• 18:34

77' U igru ulazi igrač Crvene zvezde

Osman Bukari ušao u igru.

• 18:30

73' GOOOL! Gana izjednačila protiv Portugalije!

Džordan Aju donosi izjednačenje – 1:1. Sjajno je prošao Kudus po levom boku, ubacio u peterac, a posle loše reakcije Danila, napadaču Gane je ostao lagan posao.

• 18:29

72' Strašan udarac Kudusa

Izuzetno snažan i kvalitetan udarac Kudusa sa više od 25 metara. Zagrejao je dlanove Dijogu Kosti, koji je uspeo da ukroti loptu.