Liverpul igra dok sudija ne odsvira kraj - Nunjez čuva vrh tabele Premijer lige

Golom Darvina Nunjeza u devetom minutu sudijske nadoknade, Liverpul je na gostovanju savladao ekipu Notingem foresta i zadržao čelnu poziciju na tabeli Premijer lige
Liverpul igra dok sudija ne odsvira kraj - Nunjez čuva vrh tabele Premijer ligeGetty © John Powell

Jirgen Klop u Notingemu nije mogao da računa na pomoć čak devetorice povrešenih igrača, ali su "crveni" ipak stigli do pobede i to u poslednjim trenucima meča.

Darvin Nunjez se oporavio od povrede, ušao je u igru sa klupe u 60. minutu, a u poslednjim trenucima utakmice na "Siti graundu" iskoristio je asistenciju Makalistera i doneo tri boda svom timu.

Liverpul je tako pobegao Sitiju na četiri i Arsenalu na pet bodova prednosti, ali "građani" igraju svoj meč 27. kola protiv Junajteda, dok "tobdžije" gostuju Šefild junajtedu.

Brentford i Čelsi odigrali su 2:2, dok su Fulam i Njukasl sa po 3:0 pobedili ekipe Brajtona, odnosno Vulvsa.

Vest Hem je slavio u Liverpulu protiv Evertona 3:1, dok je istim rezultatom Totenhem u malom londonskom derbiju pobedio ekipu Kristal Palasa.

U poslednjoj utakmici subotnjeg programa, Aston Vila je kao gost savladala ekipu Lutona 3:2 i zadržala četvrto mesto na tabeli Premijer lige.