"Stotka" crveno-belih - Zvezda deklasirala Mornar u Baru

Košarkaši Crvene zvezde savladali su Mornar u Baru 102:66 u utakmici 21. kola ABA lige

Prva četvrtina utakmice u Baru je bila zanimljiva i neizvesna, ali nakon nje se nije bilo dileme ko će doći do pobede.

Mornar je prvu četvrtinu dobio sa 23:21, ali je Zvezda na poluvremenu imala prednost - 47:36.

Preostale deonice su crveno-beli još ubedljivije dobili, pa je na kraju deklasirala domaćina i pobedila sa 36 poena razlike.

Džavonte Smart je bio najefikasniji sa 16 poena, Luka Mitrović je postigao 14, Dejan Davidovac 13, a Majk Tobi 11.

Kod Mornara Taj Voler ubacio je 14, a Tavijan Dan-Martin 13 poena.

Zvezdi sledi gostovanje Monaku u Evroligi, a potom duel protiv Krke u Beogradu u ABA ligi.

Zvezda čvrsto drži lidersku poziciju sa skorom 18-3, dok je Mornar poslednji sa učinkom 4-17.