Jamajkanci blistali u Ivanjici, Spartak bolji od Novog Pazara

U petom kolu plej-aut grupe Superlige Srbije, Javor i Voždovac odigrali 1:1, dok u susretu između Radničkog iz Niša i IMT-a nije bilo golova

Fudbaleri Javora poveli su u sedmom minutu, kada je Jamajkanac Trivante Stjuart makazicama savladao golmana Voždovca, izjednačenje gostima u 25. minutu doneo je njegov sunarodnik Junior Flemings.

Na tabeli plej-auta Javor je na 13. mestu sa 36 bodova, u sledećem kolu gostuje Radničkom u Nišu.

Voždovac se nalazi na 14. mestu sa 35 bodova i u sledećem kolu igraće protiv IMT-a u Beogradu.

U Nišu su domaći Radnički i IMT odigrali nerešeno 0:0.

Radnički je na 11. mestu na tabeli sa 41 bodom, dok je IMT na 12. mestu sa 38 bodova.

Fudbaleri Spartaka pobedili su kao gosti Novi Pazar rezultatom 1:0.

Domaćin je imao veliku šansu da povede u 45. minutu, ali Sejduba Suma nije realizovao jedanaesterac.

Pobedu Subotičanima doneo je rezervista Ilija Babić golom u 74. minutu, a asistent je bio Andrej Todoroski.

Na tabeli plej-auta Spartak je sad deveti sa 45 bodova, isto koliko sad ima i desetoplasirani Novi Pazar.

Oba kluba su već obezbedila opstanak u Superligi Srbije.

U narednom kolu Novi Pazar gostuje Železničaru, dok će Spartak takođe u goste, protiv Radnika.