Brazil izgubio od Kameruna, Švajcarska im zamalo otela prvo mesto

Posle raspleta u grupi H gde su Portugal i Južna Koreja prošli dalje, u osmini finala Mundijala igraće i Brazil i Švajcarska
Brazil izgubio od Kameruna, Švajcarska im zamalo otela prvo mestoGetty © Catherine Ivill
  • 2. dec 2022 • 22:02

22:02

Kraj utakmice - pobeda Kameruna!

Gotovo je, Brazilci su upisali poraz od Kameruna, ali su ipak ostali na prvom mestu zbog bolje gol-razlike u odnosu na Švajcarsku.

Da su Švajcarci postigli još jedan gol protiv Srbije (pobeda 3:2), Brazilci bi kao drugoplasirani morali da igraju protiv Portugala. Ipak, ovaj poraz od Kameruna ih neće mnogo boleti.

• 21:52

90' +2' - GOL! Kamerun dolazi do gola

Vinsent Abubakar postiže pogodak u drugom minutu nadoknade i tako najverovatnije donosi Kamerunu pobedu protiv Brazila.

Dobar napad afričke selekcije i centaršut sa desne strane na Abubakara, koji glavom smešta loptu u mrežu.

• 21:15

55' - Martineli umalo do gola, ostaje 0:0

Dobar prodor i pokušaj Gabrijela Martinelija, ali je odlično reagovao golman Kameruna prilikom udarca sa ivice šesnaesterca.

Brazil je do gola mogao i nakon kornera, ali je ponovo vrhunski intervenisao Epasi.

• 21:09

46' - Nastavljen je meč

Počelo je drugo poluvreme...

• 20:46

Poluvreme: Brazil - Kamerun 0:0

Nije bilo postignutih golova na stadionu "Luisail" u susretu Brazila i Kameruna.

"Karioke" su konstantno napadale i u nekoliko navrata umalo uspele da zatresu mrežu, ali se Kamerun nekako odbranio.

Zanimljivo je i da Kamerun ima za čim da žali, pošto su u samom finišu umalo došli do gola. Ipak, golmani obe selekcije igraju vrhunsku utakmicu.

U drugom meču grupe G, Srbija i Švajcarska na poluvremenu: 2:2.

• 20:22

20' - Brazil opasniji, ali još uvek bez promene rezultata

Napada selekcija Brazila, ali za sada odolevaju Kamerunci, pa nakon 20 minuta nije bilo promene rezultata.

• 20:02

1' - Počeo je meč Brazila i Kameruna

Počeo je meč na stadionu "Luisail"...

• 19:30

Vreme je za Brazil - Kamerun

Ako Brazil ne izgubi, Srbija sama odlučuje o svojoj sudbini u borbi za plasman u osminu finala. Evo i sastava timova

• 18:05

90+11' Kraj utakmice, Urugvaj je pobedio i ispao!

• 17:54

90+8' Kraj utakmice, Južna Koreja pobedila!

Južna Koreja pobedila 2:1 i čeka Urugvajce. Ako ostane sve ovako, oni idu u nokaut fazu!